"Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Еленовка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Коммунальное государственое учереждение "Общеобразовательная школа села Еленовка отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области"

Әлеуметтік желі

Ұйымдар тізімі

Рухани жаңғыру

Бекітемін

мектеп директоры

«Еленовка ОМ» КММ

Нуртазина А.М.

2019-2020 жылдарға арналған «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласын, «Рухани жаңғыру» қоғамдық сананы жаңғыртубағдарламасын жүзеге асыру жоспары

Іс-шаралар атауы

Өтетін  күні мен орны

Мақсаты және қатысушылар

Бұқаралық ақпарат құралдары

(ТВ, баспа, интернет басылым)

Сілтеме көрсетілген материалдардың БАҚ-қа шыққан күні

Жауапты орындаушылар

1

"Еленовка ОМ" КММ түлектерінің жетістіктерін оқушылар арасында насихаттау»

01.02.2020

7-11- сыныптары

98

sc0012.zerenda.aqmoedu.kz

мектеп сайты

elenovka_school инстаграм

Директордың ТЖ орынбасары Абылгазина Р.Ш.

2

Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған іс-шаралар өткізу

Мәжіліс залы

Әдебиет , тарих мұғалімдері, сынып жетекшілері

3

Жазушы, аудармашы, Шоқан танушы  Жылымды ауылының тумасы Сарбас Ақтаевтың 85 жылдығын мерекелеу шеңберінде оқушылармен кездесуін өткізу

мамыр

9-11-сыныптар

54

Абылгазина Ш.Т.

Файзулина  Г.Т.

4

Ұлдар арасында "Сегіз қырлы, бір сырлы" жігіт сұлтаны жобасын іске асыру (спорттық, шығармашылық жарыстар, ұлттық салт-дәстүрлер мен әдет-ғұрыптарды білу)

наурыз

Ұлдар  1-4 сыныптар

20

Нурмухаметова Г.О.

Матерн О.А

5

Күнделікті өмірде қазақ халқының дәстүрлерін қолдану жөніндегі іс-шаралар кешенін іске асыру

Ақпан –сәуір

1-11-сыныптар

Сынып жетекшілер

6

Отбасы институтын қолдау  Отбасым-қазынам!"Қыз тәрбиесі-Ұлт тәрбиесі". «Отбасым – қазынам!»,   «Қыз тәрбиесі – Ұлт тәрбиесі».

Салт-дәстүрлерді көрсету: «Тал бесіктің әлдиі» (бесікке бөлеу қыздарға, ағаштан бесік жасау - жігіттерге); «Балаға ат қою», «Жігітке жеті өнер де аз» (конкурс, мастер-классы) «Қаз-қаз, балам, қаз, балам», (тұсау кесу), «Үкілі сәукеле» (ұзатылар қыздың жасауын дайындау  және  талқылау)

Наурыз

1-11-сыныптар

Утеулиева Г.Т. Таженова Ж.Б.

7

«Тәуелсіздік Қазақстан - Ұлы Дала Елі» жобасын елге деген патриотизмге тәрбиелеу, Мемлекеттік рәміздерді құрметтеу, ел Президенті және мемлекеттің ішкі және сыртқы саясат саласындағы жетістіктеріне мақтаныш ету.

Күн сайын
C. сағ

5-11-сыныптары

8

Көкшетаудағы өлкетану мұражайларына саяхат

Демалыс уақытында

5-11-сыныптар

9

Зеренді ауданының, Ақмола облысының және Қазақстанның облыстарының киелі жерлеріне «Ұлы елдің өрпегі» экскурсиясын ұйымдастыру

Жазғы демалыста

5-11-сыныптар

10

Зеренді өлкесінің тумалары - жазушылар мен ақындардың «Туған өлкем - туған жерім» атты әдеби кешін өткізу - Қ.Аманжолова, С. Ақтаев, М.Қожахметова, Ж. Мусин.

Ақпан

8-11-сыныптар

Ескендирова Г.Н.

Сейсембекова Т.К.

11

«Бір күн Қалада» мәдени-ағартушылық жобасы

Наурыз

9- сыныптар

12

Қазақтың «Қобыланды» эпосын жатқа білуге ​​арналған «QAZAQ EPOS» әдеби-тарихи жобасын жүзеге асыруға қатысу (6-10 сынып оқушылары арасында)

Қаңтар

(6-10 сыныптар)

13

Сәкен Сейфуллиннің «Көкшетау» өлеңін білуге ​​арналған әдеби-танымдық байқау өткізу

9-11-сыныптар

14

«Шеберлер қаласы: ата-бабаларымыздың мұралары сақталады және жетілдіріледі» атты қолданбалы өнердің мектеп көрмесін өткізу. Аймақтық көрмеге қатысу

сәуір

6-10 сыныптар

Казжанова Ж.К.

Матерн А.А.

15

Екінші дүниежүзілік соғыстағы Кеңес халқының Жеңісінің 75 жылдығына арналған іс-шаралар

Дөңгелек үстел, сынып сағаттары

Қаңтар-мамыр

Зам. дир по ВР  Абылгазина Р.Ш. ст. вожатая  Крец О.А.

Жаңартылған күні: 06.04.2019 09:15
Құрылған күні: 17.01.2020 16:14