Ақпарат

13.01.2020

2019 жылдың 27 желтоқсанында АӘД  ұйымдастырушы –педагог С. Т. Акубаев және сынып жетекшілері Г. Т. Утеулиева, Н. А. Рудь, Г. Н. Ескендірова, Ж. Б. Тәженова Щучинск қ.кадет корпусының кадет корпусында кадетпен кездесу өткізді. Кадет Төлегенов Нариман мектептің 8-11 сынып оқушыларымен осы мекемеге қабылдау ережелері, оқуға қабылдау, Оқу, училищеде тұру шарттары, оқу мерзімі және оқуды аяқтағаннан кейінгі жеңілдіктер туралы әңгімелесті.

Ашық сабаққа қатысқан оқушылар үлкен қызығушылықпен тыңдады және  30-дан астам сұрақ қойылды. Оған толық жауаптар берілді.

Әңгіме аяқталғаннан кейін сынып жетекшілері, педагог-ұйымдастырушы АӘД кадетке Нариман Төлегеновке оқушылармен кездесу - әңгімесі үшін алғыс айтты, естелік сыйлықтарын табыс етті.