Бос жұмыс орындары (математика пәнінің мұғалімі орыс тілінде оқытатын сыныптар, Тарих пәнінің мұғалімі орыс тілінде оқытатын сыныптар, орыс тілі пәнінің мұғалімі қазақ, орыс тілінде оқытатын сыныптар)

26.07.2023

"Ақмола облысы Білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімінің Еленовка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" КММ пән мұғалімдері лауазымдарына ашық конкурс жариялайды.Лауазымдық жалақысы еңбек сіңірген жылдарына байланысты 135028 теңгеден 167546 теңгеге дейін.
Бос лауазымның атауы:
Тарих пәнінің мұғалімі (орыс тілінде оқытатын сыныптар) 16 сағат жүктеме;
Математика мұғалімі (орыс тілінде оқытатын сыныптар) 16 сағат жүктеме;
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі (қазақ, орыс тілдерінде оқытатын сыныптар) 16 сағат жүктеме;
66. біліктілікке қойылатын талаптар: тиісті бейін бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі педагогикалық немесе техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі педагогикалық білім немесе тиісті бейін бойынша өзге де кәсіптік білім немесе педагогикалық қайта даярлауды растайтын құжат, біліктіліктің орта деңгейіне жататын XI педагогикалық сыныппен жұмыс өтіліне немесе 1995 жылға дейін талаптар қойылмайды. мектептер; және (немесе) біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі педагогикалық жұмыс өтілі: педагог-модератор үшін-кемінде 2 жыл; педагог-сарапшы үшін-кемінде 3 жыл; педагог-зерттеуші үшін-кемінде 4 жыл; және (немесе) жоғары деңгейдегі педагог-шебер үшін педагогикалық жұмыс өтілі біліктілігі-5 жыл. Конкурсқа қатысуға ниет білдірген адам хабарландыруда көрсетілген құжаттарды қабылдау мерзімінде мынадай құжаттарды электрондық немесе қағаз түрінде жібереді:
1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;
2)жеке басын куәландыратын құжат не цифрлық құжаттар сервисінен алынған электрондық құжат (сәйкестендіру үшін);
3) кадрларды есепке алу бойынша толтырылған жеке парақ (нақты мекен-жайы мен байланыс телефондары көрсетілген-Бар болса);
4) педагогтердің үлгілік біліктілік сипаттамаларымен бекітілген лауазымға қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес білімі туралы құжаттардың көшірмелері;
5)еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі (бар болса);
"Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы анықтама (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген).
7) Психоневрологиялық ұйымнан анықтама;
8) Наркологиялық ұйымнан анықтама;
9) Ұлттық біліктілік тестілеу сертификаты (бұдан әрі-бт) немесе педагог – модератордың, педагог-сарапшының, педагог-зерттеушінің, педагог-шебердің біліктілік санатының болуы туралы куәлік (бар болса).
10) 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша педагогтің бос немесе уақытша бос лауазымына кандидаттың толтырылған бағалау парағы.
11) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында
Педагогикалық қызметті Арнайы пәндер бойынша оқытушы және өндірістік оқыту шебері ретінде бастайтын, тиісті мамандық немесе бейін бойынша өндірісте кемінде екі жыл жұмыс өтілі бар оқытушылар сертификаттаудан босатылады.
12) 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бос немесе уақытша бос педагогикалық лауазымға орналасуға үміткердің толтырылған бағалау парағы.
13) ұзақтығы 15 минуттан кем емес, кемінде 720 x 480 рұқсаты бар тәжірибесіз Кандидатқа арналған бейнекассета. Конкурсқа қатысуға құжаттарды қабылдау конкурс өткізу туралы хабарландыру жарияланған күннен бастап 7 жұмыс күні ішінде жүргізіледі
Құжаттардың біреуінің болмауы құжаттарды кандидатқа қайтару үшін негіз болып табылады.Кандидат болған жағдайда біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпарат береді (біліктілігін арттыру, ғылыми/академиялық дәрежелер мен атақтар беру, ғылыми немесе әдістемелік Жарияланымдар, біліктілік санаттары туралы құжаттардың көшірмелері, алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар).Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар, үміткер хабарландыру білім беру ұйымының ресми сайтында жарияланған күннен бастап жеті жұмыс күні ішінде мына мекенжай бойынша ұсынылуы тиіс:
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Еленовка селосы, Школьная 17
Тел: 871632-38-6-31, сот: 87478723692